Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

ECORSON - PROFESSIONAL PAINTS

offlineecorson blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
55776 odwiedzin | wpisów: 1, komentarzy: 9, artykułów: 120, obserwuje: 12

Murimal 200 - dobra inwestycja

autor: ecorson blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Ekonomiczne farby pozwalają na łatwe i szybkie odświeżanie oraz odnawianie naszych wnętrz. W jaką emulsję warto zainwestować, aby uzyskać trwałą ochronno-dekoracyjną powłokę o dobrych właściwościach?

Wydajna, głęboko matowa i świetnie kryjąca. Murimal 200 to najnowszej generacji farba firmy ECORSON, która jest niezastąpiona w przypadku malowania dużych powierzchni wewnątrz budynków ze względu na ekonomię zużycia. Wyróżnia ją spośród innych powłok ochronno-dekoracyjnych wyjątkowo wysoka wydajność. Jedno, 14-sto litrowe opakowanie farby, wystarcza na pomalowanie ok. 200 m2!

blog budowlany - mojabudowa.pl

Matowe i ekologiczne wykończenie

Inwestycyjna, akrylowa farba marki ECORSON została wykonana na bazie żywic polimerowych. Murimal 200 zapewnia równe, jednolite, matowe wykończenie wnętrz, a także pozwala pokryć delikatne mikropęknięcia podłoża. Wodorozcieńczalna farba przeznaczona jest do malowania powierzchni wykonanych z tynków cementowo-wapiennych, gipsowych, tapet, betonu, płyt kartonowo-gipsowych. Stanowi właściwe zabezpieczenie dla ścian w pomieszczeniach zarówno prywatnych, jak i publicznych, np. ośrodkach służby zdrowia, szkołach, obiektach handlowych i szpitalach. Ekologiczna farba Murimal 200 to produkt przyjazny dla człowieka i środowiska. Nie zawiera ołowiu, rtęci oraz chromu i posiada atest PZH. Jak większość wodorozcieńczalnych emulsji, nie wydziela także nieprzyjemnego zapachu podczas nanoszenia oraz schnięcia, jest więc bezpieczna dla alergików. Nie wywołuje uczuleń, kataru, kaszlu oraz duszności i wysypek.

blog budowlany - mojabudowa.pl


Doskonale kryje

Wydajna farba Murimal 200 pozwala na wielokrotne malowanie powierzchni w sposób natryskowy lub przy pomocy wałka bądź szczotki. Dzięki doskonałym właściwościom kryjącym i podwyższonej przyczepności do podłoża, jest świetną inwestycją pod względem ekonomicznym i praktycznym. Nie chlapie podczas malowania oraz ma wysoki współczynnik paroprzepuszczalności. Odporna na zmywanie, pozwalana stworzenie w naszych wnętrzach estetycznej i trwałej aranżacji ściennej.

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl


Więcej o Murimal 200 tutaj: http://www.ecorson.com/pl/farba_inwestycyjna_Murimal_200.html 


Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:49704
Liczba wpisów:206869
Liczba komentarzy:874527
Liczba zdjęć:764823
Użytkownicy online:441