Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

ECORSON - PROFESSIONAL PAINTS

offlineecorson blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
55777 odwiedzin | wpisów: 1, komentarzy: 9, artykułów: 120, obserwuje: 12

Efekt dekoracyjny piasku pustyni

autor: ecorson blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Aranżacja wnętrza odzwierciedla charakter jego właściciela. Czasami zwykła farba lub tynk nie wystarczą, by stworzyć w nim atmosferę, która spełni nasze oczekiwania. Dlatego na rynku dostępnych jest coraz więcej farb dekoracyjnych, które pozwalają na tworzenie niepowtarzalnych efektów wykończeniowych.

Sahara należy do farb strukturalnych marki ECORSON, które przeznaczone są do tworzenia ciekawych przestrzeni o indywidualnym charakterze. Pozwala kreować aranżacje, które wyróżniają się elegancją i sprawiają wrażenie rozświetlonych.

blog budowlany - mojabudowa.pl


Farba dekoracyjna Sahara została wykonana na bazie emulsji wodnej połączonej z akrylową żywicą, granulkami kwarcu oraz specyficznymi metalicznymi pigmentami. Pozwala na uzyskanie na powierzchniach powłoki z barwnymi refleksami perły, złota lub srebra, które tworzą niesamowite efekty. W zależności od kąta padania, rodzaju oraz zastosowanego oświetlenia naturalnego bądź sztucznego, tworzą one wspaniałą grę światła i tonacji kolorystycznych przypominających “piasek w ruchu”. Sahara powiększa optycznie przestrzenie i świetnie prezentuje się we wnętrzach nowoczesnych, a także urządzonych w stylu modernistycznym, śródziemnomorskim, glamour, jak i klasycznym. Bazę można nakładać na podłoża gładkie i strukturalne, a także barwić w różnych kolorach, co daje nieograniczone możliwości aranżacyjne.

ECORSON, Sahara Silver altro


Funkcjonalna dekoracja

Oprócz walorów estetycznych, farba strukturalna Sahara posiada także cechy, które świadczą o jej właściwościach ochronnych. Wytworzona z najwyższej jakości surowców masa tworzy plastyczną powłokę, która cechuje się trwałością mechaniczną oraz doskonałą odpornością na brud, plamy, mikroorganizmy. Nałożona na ściany elastyczna warstwa jest bardzo łatwa w czyszczeniu i odporna na szorowanie nawet z użyciem detergentów. Bezwonna farba dekoracyjna ze względu na wysoką jakość wykonania, może być nakładana na powierzchnie słabo wentylowanych pomieszczeń, ponieważ pozwala ścianom oddychać. Co więcej, Sahara łatwo przylega do każdego rodzaju podłoża i jest nieszkodliwa dla środowiska naturalnego. Świetnie prezentuje się jako wykończenie ścian, na kominkach, filarach lub zabudowanych z płyt kartonowo-gipsowych w salonach, przedpokojach, kuchniach, sypialniach.

Sahara Linea, EcorsonStatystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:49704
Liczba wpisów:206869
Liczba komentarzy:874527
Liczba zdjęć:764823
Użytkownicy online:458