Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

ECORSON - PROFESSIONAL PAINTS

offlineecorson blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
55778 odwiedzin | wpisów: 1, komentarzy: 9, artykułów: 120, obserwuje: 12

Elegancki i artystyczny - efekt dekoracyjny Deriva

autor: ecorson blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »


Oryginalne tło dla mebli oraz ozdoba każdego wnętrza. Tynki strukturalne to propozycja na niebanalne wykończenie ścian. Decydując się na konkretny wzór masy dekoracyjnej, warto zwrócić uwagę na jej walory estetyczne oraz funkcjonalne.

Tynk strukturalny Deriva to propozycja marki ECORSON dla osób, które lubią eleganckie i oryginalne wnętrza “z duszą”. Efekt można wykorzystać do ozdobienia mieszkań, ekskluzywnych, prywatnych apartamentów oraz pomieszczeń publicznych.

blog budowlany - mojabudowa.pl


Walory estetyczne

Deriva daje nieograniczone możliwości oraz dużą swobodę w aranżacji wnętrza. Pozwala na uzyskanie niepowtarzalnych efektów, których nie można osiągnąć za pomocą farby i gładzi. Masa dekoracyjna może być stosowana zarówno na ściany, jak i na inne powierzchnie i uformowana we wzory pionowe, poziome, przekątne, faliste... Po nałożeniu na tę strukturę farby perłowej lub innej dekoracyjnej, możemy uzyskać efekt trójwymiarowości. Tynk strukturalny Deriva świetnie prezentuje się we wnętrzach klasycznych oraz nowoczesnych. Bardzo dobrze komponuje się z drewnem, szkłem, kamieniem i metalem. Połyskująca na ścianie farba oraz oryginalna struktura pozwalają stworzyć w pomieszczeniu pożądany klimat.

blog budowlany - mojabudowa.pl


Walory funkcjonalne

Masa dekoracyjna Deriva została wykonana ze specjalnych ziaren kruszywa oraz żywic w dyspersji wodnej. Cechuje się dobrymi właściwościami plastycznymi i jest łatwa do nakładania. Co więcej, jej zastosowanie wzmacnia odporność podłoża na uderzenia i mikropęknięcia oraz na przyjmowanie brudu i rozwój mikroorganizmów. Deriva może być stosowana na nowe oraz stare farby, jeśli tylko odpowiednio oczyścimy i przygotujemy powierzchnie. Nakłada się ją na stabilne podłoża cementowe, wapienne, betonowe, z płyt kartonowo-gipsowych, wapna hydraulicznego lub na sztukaterie. Wystarczy pokryć je jedną warstwą tynku strukturalnego, uformować pożądany przez siebie wzór i efekt… murowany! Nie bójmy się eksperymentów! Jeśli zależy nam na oryginalnym wykończeniu wnętrza, które przy okazji zabezpieczy podłoże, tynk strukturalny to świetne i sprawdzone rozwiązanie.

Deriva & Luna Silver, ECORSONStatystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:49704
Liczba wpisów:206869
Liczba komentarzy:874527
Liczba zdjęć:764823
Użytkownicy online:468