Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

ECORSON - PROFESSIONAL PAINTS

offlineecorson blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
55777 odwiedzin | wpisów: 1, komentarzy: 9, artykułów: 120, obserwuje: 12

Metaliczne powierzchnie - ARTHE METAL

autor: ecorson blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »


Można stosować je na nierówne i popękane ściany. Farby dekoracyjne łączą w sobie zalety tradycyjnych emulsji i tynków strukturalnych. Masa do specjalnych zadań pozwala uzyskać na ścianach niepowtarzalne efekty, które zdobią nasze wnętrza.

Chronią powierzchnie i oryginalnie je dekorują. Farby strukturalne są coraz chętniej stosowane przez zwolenników niebanalnych rozwiązań wykończeniowych. ARTHE METAL to emulsja marki ECORSON, która posiada wyjątkowe walory estetyczne i ochronne.

blog budowlany - mojabudowa.pl


Miękkie i aksamitne wykończenie

ARTHE METAL jest stosowany jako dekoracja zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Może zdobić ściany, kolumny, meble z gipsu, zabudowy z karton-gipsu. Pozwala uzyskać na nich efekt złocenia, tzw. efekt złotej folii lub blask polerowanego metalu. Strukturalna farba należy do akrylowych emulsji o biostabilnych pigmentach metalicznych, barwnikach organicznych i dodatkach nieorganicznych. Metaliczne pigmenty podnoszą odporność podłoża na działanie promieniowania UV. Farbę nakłada się na powierzchnie suche, oczyszczone i odtłuszczone w sposób natryskowy, za pomocą wałka lub pędzla. Co więcej, ARTHE METAL należy do niepalnych mieszanek, które po upływie trzech tygodni od nałożenia na powierzchnię, są doskonale odporne na zmywanie. Farba dekoracyjna pozwala uzyskać na ścianach bardzo artystyczne i eleganckie wzory, które mienią się refleksami świetlnymi. Dekoracja cieszy się popularnością wśród zwolenników aranżacji w stylu boho, orientalnym, glamour, śródziemnomorskim i afrykańskim.

blog budowlany - mojabudowa.pl


Jak ją nakładać?

Farbę dekoracyjną marki ECORSON można nakładać na zagruntowane i pokryte warstwą Ekorsilu lub Murimalu 200 powierzchnie na trzy różne sposoby, w zależności od tego, jaki efekt wizualny chcemy uzyskać. Aby uzyskać wzór PENELLATO należy za pomocą płaskiego pędzla nanieść pierwszą warstwę ARTHE METAL. Farbę rozprowadzamy w sposób nieregularny, metodą krokową. Czynność te powtarzamy po ok. 12 godzinach. Efekt złota płatkowego uzyskujemy natomiast nakładając masę płaskim pędzlem na powierzchnię ok. 1 m2, na której tworzymy specjalny wzór złotej blachy za pomocą specjalnego narzędzia ARTHE METAL Tool. Drugą warstwę można nałożyć po mnw. 12 godzinach. Frise tworzymy w ten sam sposób, jednak farbę rozprowadzamy kolistymi ruchami.

blog budowlany - mojabudowa.plStatystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:49704
Liczba wpisów:206869
Liczba komentarzy:874527
Liczba zdjęć:764823
Użytkownicy online:456