Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

ECORSON - PROFESSIONAL PAINTS

offlineecorson blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
55777 odwiedzin | wpisów: 1, komentarzy: 9, artykułów: 120, obserwuje: 12

Zielone miraże

autor: ecorson blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Równowaga, wytrwałość i stałość. Zielony kolor stanowi połączenie radosnej żółci z odprężeniem koloru niebieskiego. Świetnie sprawdza się w łazienkach i pomieszczeniach terapeutycznych. Do każdego wnętrza dodaje optymizmu i sprzyja aktywności.

Zieleń na naszych ścianach pozwala wprowadzić do pomieszczeń kojący efekt działania przyrody. Kojarzy się z naturą, wywołuje uczucie bezpieczeństwa i spokoju. Wspomaga zmysł dotyku, uczucie pokory, bezinteresownego działania, ułatwia głębokie oddychanie i skupienie myśli.

Kolor “lasu” jest coraz częściej stosowany do stworzenia nowoczesnej aranżacji wnętrz. Nieskażona, czysta zieleń to barwa zrównoważona, która nie jest ani zimna, ani ciepła. Jaskrawe odcienie natomiast mocno przyciągają uwagę. Są wskazane dla osób nadmiernie aktywnych, którym powalają utrzymać jasności osądów i zwiększają wiarę w siebie. Zielenie są często stosowane do pokrycia ścian sali operacyjnych, ponieważ wpływają na regenerację sił.

Zastosowanie

Dobrze sprawdza się w miejscach, wymagających zrównoważonego osądu, w szczególności do sal operacyjnych. Nie stosujemy go w miejscach gdzie oczekujemy wzmożonej aktywności. Jest to kolor, który dobrze wpływa na regenerację sił. Niewłaściwie zastosowany może sprawić, że pomieszczenie wygląda płasko, martwo i pusto. Zieleń w zależności od nasycenia żółci i błękitu, może mieć chłodną lub ciepłą temperaturę. Chłodne odcienie wpływają kojąco i relaksująco, nadają się do łazienek i pomieszczeń terapeutycznych. Ciepłe są odpowiednie do ogrodów zimowych, klatek schodowych i przedpokojów. Badania wykazały, że zielony zastosowany w pomieszczeniach pracy pomaga tolerować hałaśliwe otoczenie.

Aspekt dekoracyjny

W zależności od nasycenia błękitu i żółci, zieleń może wyzwalać uczucie ciepła lub chłodu w pomieszczeniach. “Zimnotemperaturowe” odcienie wpływają relaksująco i kojąco, są popularnym rozwiązaniem aranżacyjnym w łazienkach. Natomiast “ciepłotemperaturowa” tonacja świetnie sprawdza się w pokojach dziennych, kuchniach, na klatkach schodowych, przedpokojach, czy też w ogrodach zimowych. W mieszkaniach i domach zaprojektowanych w stylu secesyjnym, zielenie podkreślają piękno formy i szczegółu. Dzięki jej zastosowaniu, płynne linie, asymetryczne i złożone układy kompozycyjne, ulegają podkreśleniu. Zielony świetnie sprawdza się jako dekoracja kolorystyczna wnętrz, w których wykonano efektowne ściany kwiatowe. Mozaiki z roślin to coraz chętniej stosowane rozwiązanie aranżacyjne w organicznych stylistykach wnętrz.

Ecorson


Zielona zebra

Masa dekoracyjna Deriva marki ECORSON pozwala uzyskać na ścianach plastyczne struktury. Można dzięki niej osiągnąć m.in. efekt “zebry” we wnętrzach, występujący zarówno jako faktura pozioma, jak i pionowa. Wyjątkowa struktura ściany wyzwala wiele możliwości aranżacyjnych, które są sprawdzonym sposobem na urozmaicenie pomieszczenia urządzonego zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Deriva w połączeniu z zieloną farbą strukturalną Luna to gwarancja niepowtarzalnego efektu. Na ścianach pozwala uzyskać barwną poświatę perły lub złota, która wyzwala wrażenie gry świetlnej prześwitującej przez leśne konary.

Corado Multicolor Gold farba dekoracyjna
Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:49704
Liczba wpisów:206869
Liczba komentarzy:874527
Liczba zdjęć:764823
Użytkownicy online:449