Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

ECORSON - PROFESSIONAL PAINTS

offlineecorson blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
55776 odwiedzin | wpisów: 1, komentarzy: 9, artykułów: 120, obserwuje: 12

Magia pastelowych aranżacji

autor: ecorson blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »


Czyste kolory zmieszane z bielą są subtelne, romantyczne i eleganckie. Świetnie komponują się ze sobą, tworząc ciekawe układy barwne. Pastelowe kolory na ścianie pozwalają zaaranżować przestrzeń pełną wdzięku i przestronności.

Żywe kolory na ścianach bywają często problematyczne ze względu na to, że dominują nad pozostałe elementy dekoracji wnętrza. Po dodaniu do nich pewnej ilości bieli, stają się odświeżające i łagodniejsze. Pastele, jako słabo nasycone kolory, optycznie powiększają przestrzeń i dodają jej jasności. Świetnie prezentują się zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i nowoczesnych.

Jakie połączenia?

Pastele świetnie prezentują się w różnych zestawieniach. Aby ładnie wyglądały na naszych ścianach, powinniśmy ograniczyć liczbę zestawianych odcieni. Co więcej, spójności wnętrzu dodadzą dodatki wykonane w tych samych tonacjach barw. Większość pasteli dobrze komponuje się z bielą, intensywnymi czerwieniami, brązami, zieleniami, fioletami i granatami. Nienasycone odcienie szarego z kolei, robią dobre wrażenie w towarzystwie mocnych, zimnych barw. Jeśli chodzi o najmodniejsze odcienie pasteli, ostatnio królują beże, brązy, róże, a także seledyn. Pastele kreują obraz kolorystyki o charakterze zarówno tradycyjnym, jak i ekspresyjnym, odważnym. Obraz kolorystyki, który kreują, może mieć zarówno charakter tradycyjny, jak i ekspresyjny, odważny.

Tynk strukturalny Deriva Art & Luna, ECORSON


Nienasycone kolory ścian i dodatków świetnie sprawdzają się m.in w stylu vintage. Są idealnym tłem dla starych, stylowych mebli ustawionych w nowoczesnych wnętrzach. Pozwalają na eklektyzm w doborze pozostałej aranżacji, swobodnie się w nią wpasowując. Z pasteli równie chętnie korzystają zwolennicy wnętrz urządzanych w stylu angielskim. To dzięki nim pomieszczenia są ciepłe i przytulne, szczególnie jeśli zestawi się je z subtelnymi bibelotami i motywami kwiatowymi. Drewniane, solidne antyki, miękkie, tapicerowane poduszki, idealnie komponują się z nienasyconymi błękitami, lawendami, beżami, czerwieniami oraz żółciami i brązami. To pastele na ścianach nadają stylowi angielskiemu romantyczny klimat. Zwolennikami nienasyconych barw są również fani aranżacji fusion, która jest swoistym sprzeciwem wobec modnego minimalizmu. Pastele ocieplają ozdobne sprzęty z dawnych wieków i budują kontrast z futurystycznymi tworzywami sztucznymi, dodając im łagodności. Świetnie wyglądają także w stylowych wnętrzach urządzonych np. w stylu kolonialnym lub art deco.

Murimal farba inwestycyjna, ECORSON


Pastelowe efekty

Dla odważnych, którzy chcą poeksperymentować z pastelowymi kolorami, proponujemy zastosowanie masy dekoracyjnej Deriva na ścianach. Tynk strukturalny po wygładzeniu pozwala uzyskać delikatną powierzchnię pokrytą farbą dekoracyjną. Powstają na niej trójwymiarowe refleksy w pastelowych kolorach - efekt Deriva Art. To ekskluzywne, eleganckie, a przede wszystkim oryginalne wykończenie ścian. U tych, którzy cenią sobie elegancję na pewno sprawdzi się farba dekoracyjna ECORSON Perlagrande, która charakteryzuje się zastosowaniem niezwykłej perły, która dzięki odpowiedniej technice nakładania uwydatnia swój urok, nadając ścianom subtelnego i zarazem eleganckiego wyglądu. Farba prezentuje się świetnie w świeżych, pastelowych odcieniach w odcieniach różu i fioletu.

Perlagrande farba prlowa, ECORSONStatystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:49704
Liczba wpisów:206869
Liczba komentarzy:874527
Liczba zdjęć:764823
Użytkownicy online:437