Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

ECORSON - PROFESSIONAL PAINTS

offlineecorson blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
55245 odwiedzin | wpisów: 1, komentarzy: 9, artykułów: 120, obserwuje: 12

Pokój dla dziecka w stylu zimowym

autor: ecorson blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Zimą dni są krótsze, noce coraz zimniejsze i dłuższe. Nasi najmłodsi domownicy coraz mniej czasu spędzają na zewnątrz - przynajmniej do chwili pojawienia się pierwszego śniegu. Dziś zaproponujemy przytulną i miłą dla oka aranżację w stylu zimowym do pokoju dziecięcego.

Pokój dziecięcy w aranżacji zimowej powinien przede wszystkim wyróżniać się chłodną kolorystyką - bielą, akcentami niebieskości, lazurów i różu. Barwy, których użyjemy, powinny kojarzyć się z zimną stylistyką skandynawską. I tak jak w tej stylistyce - ważne jest łączenie dużej ilości bieli z kolorowymi dodatkami.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Zimowy minimalizm

Na jednej ze ścian, np. tej nad łóżkiem dziecka - możemy zastosować jeden kolor. Pozwoli to ładnie wyodrębnić miejsce do spania w pokoju. Jeśli chodzi o farbę, to wybierzmy tę, o którą łatwo jest zadbać. Jedną z takich jest Ecorson Murillo, która idealnie nadaje się do pokoju dziecięcego. Jest ekologiczna, odporna na zmywanie i szorowanie - nie musimy się więc martwić, kiedy zobaczymy arcydzieło Waszego malucha na jednej ze ścian. Farba zapewnia trwałość koloru przez wiele lat.

Bazę przytulnego pokoju będą stanowić przede wszystkim meble - drewniane, proste i minimalistyczne. Nie trzeba ich wiele - wystarczy jedna większa szafa oraz komoda i oczywiście łóżko, które zimową porą jest największym przyjacielem Waszego dziecka. Można je zaopatrzyć w grubą kołdrę, miłe w dotyku koce i poduchy. Sprawdzą się również kolorowe narzuty w motywy zimowe.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Zrób to sam: ozdoby świąteczne!

Zachęćmy dziecko do zrobienia własnoręcznych ozdób - gwiazdek z papieru czy innych kojarzących się ze świętami motywów - to świetna ozdoba każdego dziecięcego parapetu, okna czy żyrandoli. A ile w tym zabawy i radości!

Ocieplającymi wizerunek akcesoriami, dopełniającymi zimowy pokój dziecięcy, mogą być futrzane i miłe w dotyku dywaniki, girlandy i miękkie zasłony w oknach. Ważne, aby stworzyć dziecku jego własny, przytulny azyl i miejsce w którym chce przebywać, kiedy na zewnątrz pogoda nie sprzyja.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować - logowanie

Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się - rejestracja
Pow. użytkowa: 98.7 m²
Pow. użytkowa: 108.5 m²
Pow. użytkowa: 146.5 m²
Pow. użytkowa: 117.2 m²